Damla Grup Tesisat
Hizmetlerimiz
Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma Damla Grup Tesisat deneyimli ekibi ve geniş cihaz çeşitleri ile tüm giderlerinizin tıkanıklıklarını kırıp dökme yapmadan açmaktadır.
 
tümü »
 
Su Sızıntısı
Su Sızıntısı Evinizde yerini tespit edemediğiniz su sızıntıları mı var? Damla Grup Tesisat özel olarak su sızıntılarını bulmak için tasarlanan cihazları ile minimum hasarla su sızıntılarını tespit etmektedir.
 
tümü »
 
 
Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti Damla Grup tüm su kaçağı sızıntısı durumlarında size sıhhi tesisat hizmeti vermektedir.
 
tümü »
 
Su Kaçağı Bulma
Su Kaçağı Bulma Damla Grup son teknoloji aletleri ile su kaçaklarınızı hızlı şekilde bulmaktadır.
 
tümü »
 
 
Su Tesisatçısı
Su Tesisatçısı Sakarya'nın 1 numaralı su tesisatçısı Damla Grup sizlerin tüm tesisat ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.
 
tümü »
 
Pimaş Açma
Pimaş Açma Zamanla ve sürekli kullanımından dolayı içinde biriken kirler pimaş boruların tıkanmasına neden olabilir.
 
tümü »
 
 
Tıkalı Pimaş Açma
Tıkalı Pimaş Açma Damla Grup sizlere pimaş açma hizmetini sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz ile tıkalı pimaşların açılımını hızlı ve hasarsız olarak yapmaktayız.
 
tümü »
 
Musluk Değiştirme
Musluk Değiştirme Musluğunuz akıtıyor mu? Musluğunuzu değiştirmeniz mi gerekiyor? Tüm musluk değiştirme hizmetleri için Damla Grup'a başvurabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
Klozet Değiştirme
Klozet Değiştirme Evinizin klozetini mi değiştireceksiniz? Damla Grup uygun fiyatlara klozet değiştirme hizmetini size sunmaktadır.
 
tümü »
 
Klozet Takma
Klozet Takma Klozetlerinizi uzun süre kullanabilmeniz için bir profesyonel'e başvurun. Klozetlerinizi kendiniz takmaya çalışırsanız su sızıntıları gibi sorunlarla karşılabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
Musluk Bataryası Tamiri
Musluk Bataryası Tamiri Musluğunuzun batayası mı bozuk? Gecenin bir yarısında gelen damlama sesleri sizi rahatsız mı ediyor?
 
tümü »
 
Üst Kattan Su Sızıntısı
Üst Kattan Su Sızıntısı Özellikle evlerin banyo, tuvalet gibi sürekli su kullanımı olan ortamlarda alt katlara su sızıntısı olabilmektedir.
 
tümü »
 
 
Yer Süzgeçi Tıkanıklığı Açma
Yer Süzgeçi Tıkanıklığı Açma Pis su giderinin ağzı olan yer süzgeçleri zamanla biriken kirler ile tıkanabilmektedir.
 
tümü »
 
Atık Su Sızıntısı
Atık Su Sızıntısı Atık sızıntısı sizin için büyük bir soruna dönüşebilir. Bu sorunun daha da büyümemesi için en kısa zamanda bir tesisatçıya başvurmanız gerekir.
 
tümü »
 
 
Gider Temizleme
Gider Temizleme Evlerinizin veya diğer yapılarınızın giderlerini sorunsuz olarak kullanmak istiyorsanız onları temizletmeniz gerekmektedir.
 
tümü »
 
Çatıdaki Su Kaçakları
Çatıdaki Su Kaçakları Çatınızdaki su kaçakları için Damla Grup'a başvurabilirsiniz. Damla Grup çatınızdaki suz sızıntısının nedenini bulup onararak uzun süre aynı sıkıntıyı yaşamanıza engel olmaktadır.
 
tümü »
 
 
Kanal Açma
Kanal Açma Damla Grup kanal açma hizmetlerini de vermektedir. İster rutin bakımı için olsun ister bir tıkanıklıktan dolayı olsun her zaman kanal açma hizmeti için Damla Grup'a başvurabilirisiniz.
 
tümü »
 
Kanal Görüntüleme
Kanal Görüntüleme Damla Grup'un kanal görüntüleme teknolojisi ile kanallarınızdaki tıkanmanın yeri ve nedeni kanalınızı kırmadan görüntüleme yöntemi ile kolaylıkla bulunabilmektedir.
 
tümü »
 
 
Petek Temizleme
Petek Temizleme Peteklerinizin temizlenmesi için Damla Grup'a başvurabilirsiniz. Damla Grup özel basınçlı cihazları ile peteklerinizin temizlemesini yapmakta ve peteklerinizden en yüksek verimi almanızı sağlamaktadır.
 
tümü »
 
Lavabo Açma
Lavabo Açma Lavabo tıkanıklığı sorununuz varsa Damla Grup'a başvurabilirsiniz. Damla Grup deneyimli ekibi ile lavabolarınızı hızlı şekilde açarak tekrar kullanabileceğiniz konumda size teslim etmektedir.
 
tümü »
 
 
Kombi Montajı
Kombi Montajı Kombilerinizin montajında Damla Grup sizlere hizmet vermektedir. Sıhhi tesisat sektörünün bir numaralı firması olan Damla Grup ekibi kombilerinizin montajını yapmaktadır.
 
tümü »
 
Petek Montajı
Petek Montajı Kalorifer sistemlerinde petek montajı yapacak bir firma arıyorsanız Damla Grup sizin hizmetinizdedir. Damla Grup petek temizleme hizmeti verdiği gibi petek montajı da yapmaktadır.
 
tümü »
 
 
Tuvalet Açma
Tuvalet Açma Tuvalet tıkanıklıklarınızı açmak için Damla Grup'a başvurabilirsiniz. Damla Grup tuvalet açma iin özel kullanılan aletleri ile etrafı kirletmeden hızlı şekilde tuvaletinizi açmaktadır.
 
tümü »
 
Kombi Kabini Takma
Kombi Kabini Takma Bazı evlerde kombile evin dışına takılmaktadır. Bu durumda kombinize hava koşullarından dolayı zarar gelebilir. Damla Grup'un hizmetlerinden olan kombi kabini takma hizmeti ile kombilerinizi hava koşullarından koruyabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
İnşaat
İnşaat Damla Grup aynı zamanda inşaat sektöründe de hizmetr vermektedir. İhtiyacınız olan inşaat projelerinin yapımı için Damla Grup'la iletişime geçebilirsiniz.
 
tümü »
 
Taahhüt
Taahhüt Damla Grup müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık alanlarında hizmet vermekle birlikte aynı zamanda bu sektörlerde size taahhüt hizmeti de vermektedir.
 
tümü »
 
 
Alt Yapı
Alt Yapı Alt yapı sektöründe de hizmet veren firmamız kanal tıkanıklığı gibi çevrenizin alt yapısında olan sorunlara çözüm bulmaktadır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB